Łuków

Mistrzowie z KSW Łuków

Sport Pon. 03.04.2023 18:29:23
03
kwi 2023

Dominika Kondracka, Oskar Dudziński i Konrad Zaniewicz, zawodnicy KSW Łuków, zdobyli złote medale podczas Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów w formule full contact. Podczas zawodów srebro wywalczył Jakub Bober, a brąz Bartosz Prusinowski.

Podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego reprezentujący KSW Łuków wzięli udział w Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów w formule full contact. Zawody odbywały się w dniach 31 marca - 2 kwietnia w Stębarku. Patronował im Polski Związek Kickboxingu. Turniejowe zmagania zakończyły się dla łukowskiego klubu wywalczeniem w sumie pięciu medali. Trzy mistrzowskie tytuły zdobyli Dominika Kondracka, Oskar Dudziński i Konrad Zaniewicz. Srebrny medal zdobył Jakub Bober, a brązowy Bartosz Prusinowski. Ponadto Oskar Dudziński został wybrany najlepszym zawodnikiem w kategorii juniorów młodszych. Obronił też tytuł zdobyty w ubiegłym roku. Medal uzyskany w Stębarku to piaty złoty krążek Mistrzostw Polski w dorobku Oskara.

Jak relacjonuje nam trener Zenon Pawlikowski, w turnieju bardzo dobre walki o wejście do strefy medalowej stoczyli Jakub Strzyżewski, Marta Pawlikowska i Kacper Wryk, ale tym razem nie udało się wygrać. Zaś w klasyfikacji generalnej KSW Łuków zajął trzecie miejsce na 57 startujących klubów.

Trener Zenon Pawlikowski tak podsumowuje występ swoich podopiecznych: „W mistrzostwach nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze. Wywalczyli cztery finały, z których trzy wygrali. Cieszę się, że udało im się osiągnąć szczyt formy w odpowiednim okresie. Pracujemy dalej”.


zdjęcia i informacja: KSW Łuków
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.