Łuków

Młodzi reprezentanci Olimpijczyka Łuków na wieloboju atletycznym w Raszynie

Sport Wt. 26.09.2023 18:30:02
26
wrz 2023

Lena Olender, Lena Śledź, Marta Świderska i Marcel Sosnowski to bardzo młodzi reprezentanci Klubu Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej, którzy brali udział w Ogólnopolskim Wieloboju Atletycznym dla dzieci do lat 10 i 12. Lena Olender przywiozła z zawodów brązowy medal.

Ogólnopolski Wielobój Atletyczny dla dzieci do lat 10 i 12 odbywał się w minioną niedzielę 24 września. Miejscem zawodów było Centrum Sportu w Raszynie. Młodzi zawodnicy rywalizowali w rwaniu i podrzucie na technikę oraz w biegu wahadłowym, rzucie piłką lekarską i trójskoku. W klasyfikacji dziewcząt do lat 12 Lena Olender z Olimpijczyka Łuków zajęła trzecie miejsce. Tuż za nią uplasowała się Lena Śledź. W kategorii U10 wystąpili jeszcze Marta Świderska i Marcel Sosnowski.

Jak czytamy w relacji nadesłanej do nas przez Roberta Dołęgę, prezesa Klubu Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej, impreza była niezwykle udana. Wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe koszulki, medale i dyplomy. Były także różnego rodzaju atrakcje.zdjęcia i informacja: Klub Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.

Najnowsze informacje

Facebook