Łuków

Oficjalne otwarcie „piłkarskiego przedszkola” w Łukowie

Sport Śr. 13.09.2023 07:03:03
13
wrz 2023

Łukowski Klub Sportowy „Orlęta Łuków” podpisał umowę z Legią Soccer Schools, w ramach której w Łukowie ruszy „Piłkarskie Przedszkole” Legii Warszawa. Pierwotnie miało ono zacząć działać 6 września. Jednak ze względu na zmiany w zarządzie „Orląt” datę pierwszego treningu wyznaczono na 16 września.

„Piłkarskie Przedszkole” Legii Warszawa, które zacznie działać w Łukowie, będzie miejscem, w którym będą odbywały się zajęcia piłkarskie dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Oficjalne rozpoczęcie projektu odbędzie się w najbliższą sobotę 16 września na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 3. Początek spotkania, w którym swój udział zapowiedziały władze miasta oraz koordynatorzy programu z Warszawy, o godzinie 11.00.

Celem ogólnopolskiego projektu „Legia Soccer Schools” jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie.zdjęcie i informacja: ŁKS Orlęta Łuków

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.