Łuków

Orlęta Łuków: koordynatorzy zamiast dyrektora

Sport Pt. 17.11.2023 09:16:48
17
lis 2023

Rafał Jaworski i Sebastian Sowisz to nowi koordynatorzy w ŁKS Orlęta Łuków. Zastąpili oni Macieja Sygę, który odszedł z klubu i został właśnie szkoleniowcem Huraganu Międzyrzec Podlaski.

W Łukowskim Klubie Sportowym Orlęta Łuków, od momentu kiedy prezesem został Arkadiusz Pogonowski, trwają zmiany. Jeszcze podczas walnego zebrania członków klubu dokonano zmian w zarządzie Orląt. Nowymi członkami zostali Cezary Pasik i Rafał Jaworski. Następnie nastąpiła zmian na stawisku trenera seniorskiej drużyny. Nowy prezes zatrudnił na to stanowisko Stanisława Chudzika. Teraz znów doszło do zmian. Z klubu odszedł dyrektor sportowy Maciej Syga. Objął funkcję trenera Huraganu Miedzyrzec Podlaski. Na jego miejsce prezes Arkadiusz Pogonowski powołał dwóch koordynatorów, Rafała Jaworskiego i Sebastiana Sowisza.

Rafał Jaworski i Sebastian Sowisz to zawodnicy Orląt. Teraz będą nie tylko grać w podstawowym składzie, ale będą również zajmować się organizacją szkolenia. Jak informuje nas prezes Arkadiusz Pogonowski będą oni analizować dokumentacje trenerskie oraz wspierać trenerów podczas rozgrywek ligowych i turniejów.

- Jestem pewny, że obaj panowie poradzą sobie z nowymi zadaniami. Czują się mocno związani z klubem. Porozmawialiśmy, ustaliliśmy wstępne warunki współpracy w tym zakresie i działamy. Zmiany są po to, żeby było tylko lepiej. Jestem przekonany, że tak będzie – dodaje prezes ŁKS Orlęta Łuków.

Obecnie na treningi do Orląt uczęszcza ponad 300 młodych piłkarzy. Seniorska drużyna natomiast zajmuje obecnie pierwsze miejsce w klasie okręgowej, z nadzieją na powrót do IV ligi.

zdjęcia: ŁKS Orlęta Łuków
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
Kibic Pt. 17.11.2023 12:15:23

Powodzenia ! Tylko Orly !