Łuków

Przygotowania do Łukowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej

Sport Pon. 09.10.2023 08:43:56
09
paź 2023

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie przygotowuje się do kolejnej edycji Łukowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Na chętne drużyny, które chcą wziąć udział w rozgrywkach, organizatorzy czekają do końca października.

OSiR rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń do XXI edycji Łukowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej pod patronatem Burmistrza Miasta Łuków. Ostateczny termin zapisów ustalony został na 30 października. Do Łukowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej zgłosić się mogą zarówno drużyny ligowe jak i te stworzone na potrzeby samej ligi. Sprawdzić się może każdy. Podobnie jak i poprzednio na uczestników czekają nagrody indywidualne i drużynowe. Regulamin, karta zgłoszeniowa oraz wymagane oświadczenia są dostępne na stronie: www.osir.lukow.pl.

Prawo gry w I lidze XXI edycji Łukowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej w sezonie 2023/2024 mają już zapewnione następujące drużyny: DWM Łuków, Rollercoaster, Fc Aleks, Złodzieje Oklasków, Kwiat Polskiej Młodzieży, Stara Gwardia, Grajki, LKP Orkan Wojcieszków, Pioruny Siorczyste, Wolni Strzelcy oraz Kąs-Land.

Rozgrywki XXI edycji Łukowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej ruszają na początku listopada i potrwają do lutego.informacja i zdjęcie: OSiR Łuków
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.