Łuków

Rusza Łukowska Liga Halowej Piłki Nożnej

Sport Pt. 13.11.2020 16:50:00
13
lis 2020

Rusza XVIII edycja Łukowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Już wiemy, że w I lidze zagra jedenaście drużyn, a w II lidze – czternaście. Organizatorem rozgrywek jest jak co roku Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Łukowska Liga Halowej Piłki Nożnej ruszy w już wkrótce. Rozgrywki potrwają do lutego przyszłego roku. Mecze będą rozgrywane w hali sportowej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym. Drużyny będą podzielone na dwie ligi. W I lidze, jak już wiemy, zagra jedenaście drużyn, w II lidze – czternaście. W terminie wyznaczonym przez organizatorów, czyli do 5 listopada, swój udział w rozgrywkach potwierdziły następujące drużyny:

I liga: 4 FUN, DWM, Epaka, Gmina Łuków, Złodzieje Oklasków, FC Aleks, Invest, DMT, Delta Łuków, Niezniszczalni oraz Rollercoaster.

II liga: Orient Łuków, OSP Turze Rogi, LKP Orkan Wojcieszków, Królowie Gór, Royal Team, Stara Gwardia, Volta, Szwagry, Pepinos, Turboflety, Kąs-Land, KS Róża, Pioruny Siorczyste oraz Kwiat Polskiej Młodzieży.

Szczegółowe zasady udziału w rozgrywkach określa regulamin, który jest dostępny na stronie Ośrodka Sportu i Rekreacji: http://osir.lukow.pl/xvii-edycja-lukowskiej-ligi-halowej-pilki-noznej/.

AKup/DW

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.