Srebro i brąz dla pływaków z MKS Delfinek Łuków

Sport Czw. 07.12.2023 16:15:07
07
gru 2023

Alex Cattelan, Kaja Przeździak, Andrzej Prokop i Arkadiusz Krzęcio to młodzi pływacy z klubu MKS Delfinek Łuków. Na początku grudnia brali oni udział w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego 10-latków w pływaniu. Z zawodów przywieźli srebro i brąz.

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 10-latków w pływaniu odbywały się 3 grudnia w Kompleksie Sportowo Rekreacyjnym „Park Avia” w Świdniku. Na starcie stanęło ponad 100 zawodników i zawodniczek z 13 klubów. MKS Delfinek reprezentowało czworo zawodników. Srebrny medal na 50 m stylem klasycznym zdobył Alex Cattelan, a brązowy medal na 50 m stylem dowolnym wywalczyła Kaja Przeździak. Piąte miejsce na 50 m stylem motylkowym uzyskał Andrzej Prokop, a na dystansie 50 m stylem grzbietowym Arkadiusz Krzęcio był szósty.

Jak czytamy w nadesłanej do nas relacji, „cieszą poprawione rekordy życiowe, ale gdyby nie drobne błędy techniczne, nad którymi trzeba popracować oraz problemy ze sprzętem, czasy to miejsca mogły być znacznie lepsze. Gratulujemy i czekamy na kolejne medale”.

zdjęcia i informacja: MKS Delfinek Łuków