Łuków

Sukcesy uczniów z gminy Krzywda

Sport Sob. 11.03.2023 09:46:27
11
mar 2023

Trzyosobowa ekipa chłopców z Zespołu Szkół w Hucie Dąbrowie z gminy Krzywda wywalczyła trzecie miejsce na Mistrzostwach Województwa Skrzatów w Tenisie Stołowym Drużynowym. Ich koleżanki na Mistrzostwach Województwa w Drużynowym Tenisie Stołowym zajęły piąte miejsce.

Mistrzostwa Województwa w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt odbyły się 1 marca w Hrubieszowie. W turnieju rywalizowało dwanaście drużyn z rocznika 2010 i młodsze. Na zawodach wystąpiła drużyna z Zespołu Szkół w Hucie Dąbrowie w składzie: Barbara Cieślak, Kalina Czajka i, Agata Kulczyniec. Młode tenisistki zajęły ostatecznie piąte miejsce.

Kilka dni później, 5 marca, w Niedźwiadzie odbyły się Mistrzostwa Województwa Skrzatów w Tenisie Stołowym Drużynowym. Do zawodów przystąpiło dziewięć zespołów, złożonych z zawodników z rocznika 2014 i młodszych. Wśród uczestników mistrzostw byli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Hucie Dąbrowie. Drużyna w składzie Jakub Nowosad, Wojciech Kudan i Aleksander Jakubaszek wywalczyli trzecie miejsce.zdjęcia i informacja: UG Krzywda
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.