Trzy tytuły Mistrzów Polski dla zawodników KSW Łuków

Sport Wt. 08.06.2021 12:08:00
08
cze 2021

Oskar Dudziński, Borys Kaczorowski i Antoni Domański, zawodnicy KSW Łuków, zdobyli złote medale podczas Mistrzostw Polski Kadetów w formule light contact i pointfighting oraz Mistrzostw Polski Dzieci w formule pointfighting. W sumie ekipa podopiecznych Zenona Pawlikowskiego przywiozła z zawodów 19 medali.

Mistrzostwa Polski Kadetów w formule light contact i pointfighting oraz Mistrzostwa Polski Dzieci w formule pointfighting odbywały się w dniach 4 – 6 czerwca w Bałtowie. Zawodom patronował Polski Związek Kickboxingu. O medale walczyło blisko 663 zawodników z 65 klubów. W turniejach wystartowali zawodnicy z łukowskiej sekcji kickboxingu KSW Łuków. Podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego zdobyli aż 19 medali, w tym trzy złote. Mistrzami Polski zostali: w kadetach Oskar Dudziński, a w kategorii dzieci Borys Kaczorowski i Antoni Domański.

„Turniej rozegrany na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego Jura Park okazał się rekordowy pod względem ilości uczestników. Był też rekordowy dla KSW Łuków pod względem ilości medali zdobytych na jednej imprezie mistrzowskiej – podsumowuje start swoich podopiecznych Zenon Pawlikowski. I dodaje - „Po raz kolejny wspaniałą formę zademonstrował Oskar Dudziński, który w tym roku na zawodach tej rangi wygrał już ponad 10 walk w kickboxingu i w boksie, nie odnosząc żadnej porażki. Świetnie spisali się Antoni Domański i Borys Kaczorowski, którzy debiutując w mistrzostwach kraju zdobyli złote medale. Wszyscy zawodnicy wykazali się ogromną ambicją i determinacją”.