Wychowanki KSW Łuków na Akademickich Mistrzostwach Polski

Sport Pon. 10.06.2024 10:18:39
10
cze 2024

Marta Pawlikowska i Natalia Zarzycka, wychowanki KSW Łuków, wzięły udział w Akademickich Mistrzostwach Polski w kickboxingu. Byłe podopieczne Zenona Pawlikowskiego stanęły na podium. Marta wywalczyła złoto, a Natalia – srebro.

Akademickie Mistrzostwa Polski w kickboxingu odbywały się w dniach 7 i 8 czerwca na obiektach warszawskiej AWF. W zawodach wystartowały dwie wychowanki KSW Łuków Marta Pawlikowska i Natalia Zarzycka. Obie łukowianki reprezentowały Szkołę Główną Handlową w Warszawie, w której aktualnie studiują.

Marta Pawlikowska (KSW Łuków - trener Zenon Pawlikowski) zdobyła złoty medal w kategorii do 55 kg w formule pointfighting. Jest to już jej szósty tytuł mistrzowski w Akademickich Mistrzostwach Polski. Natalia Zarzycka (aktualnie UniqFight Club Warszawa - trener Dawid Mańkowski) zdobyła srebrny medal w kategorii 48 kg w formule K1 i srebrny medal w kategorii do 50 kg w formule kick light. To dwa pierwsze medale Natalii w zawodach akademickich.

informacja i zdjęcia: Zenon Pawlikowski, KSW Łuków