Łuków

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki

Sport Czw. 24.08.2023 10:26:58
24
sie 2023

Dominika Kondracka, Oskar Dudziński i Jakub Oponowicz, zawodnicy KSW Łuków, lecą do Turcji na Mistrzostwa Europy w kickboxingu. Podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego będą walczyć o medale w formułach full contact oraz pointfighting.

Mistrzostwa Europy juniorów, kadetów i dzieci w kickboxingu, które odbywać się będą w Turcji, rozpoczynają się 25 sierpnia i potrwają do 3 września. Będą tam również zawodnicy z KSW Łuków, podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego. W mistrzostwach kontynentu wystartują: Dominika Kondracka, Oskar Dudziński i Jakub Oponowicz. Dominika i Oskar będą walczyć o medale w kategorii juniorów w formule full contact. Jakub natomiast wystartuje w kategorii dzieci w formule pointfighting.

Jak zapewnia trener Zenon Pawlikowski, wszyscy są solidnie przygotowani. Budowali formę uczestnicząc w zgrupowaniach, obozach i konsultacjach krajowych i na Chorwacji. Rozwój kariery młodych sportowców wspierają m.in. władze samorządowe. Jakub Oponowicz otrzymuje stypendium wójta gminy Łuków, a Dominika Kondracka i Oskar Dudziński są stypendystami burmistrza Łukowa. Ponadto udział Oskara w zawodach wspiera firma Harvesti.zdjęcia i informacja: KSW Łuków
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.